ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nechci pokaždé před tiskem absolvovat maraton telefonátů s překladatelem nebo agenturou, naším grafikem a tiskárnou. Zařídíte vše najednou?zarovka.jpg
Nabízíme Vám komplexní vyřešení Vaší zakázky, včetně koordinace celého projektu.

Potřebuji rychle upravit a vytisknout návod a náš grafik má dovolenou.
Obraťte se na nás. Obratem zapracujeme potřebné změny, ať už se jedná o změnu či doplnění textu, úpravu grafiky nebo dopřeklad nového textu. Poté zajistíme tisk v požadovaném nákladu a jeho doručení dle Vašich potřeb.

Mám problém s kvalitou a organizací překladů dokumentací k našim produktům. Chtěl bych překlad zadat a o více se nestarat.
Zajistíme Vám komplexní služby pro Váš projekt včetně jeho celkové koordinace.

Mám problémy s nejednotností terminologie a termíny odevzdání od jednotlivých překladatelů.
V průběhu překladu vytváříme terminologický slovník, který průběžně konzultujeme se zákazníkem. V případě spokojenosti s překladem Vám další zakázky dle možností bude překládat týž překladatel, čímž bude zajištěna i celková jednotnost projevu.

Potřebuji rychle český návod a mám k dispozici pouze naskenovaný nebo papírový cizojazyčný originál.
Poradíme si s jakýmkoliv editovatelným i needitovatelným podkladem. Stačí nám zaslat podklady emailem či poštou. Poté se dohodneme, jaké jsou Vaše představy o výsledné podobě dokumentu a více můžete nechat na nás!

Nejde mi upravit originální návod v PDF ani z něj vykopírovat text.
Poradíme si s jakýmkoliv editovatelným i needitovatelným podkladem.

Mám k dispozici pouze nekvalitní originální návod a potřebuji jej přeložený, hezký a v tištěné podobě.
Zašlete nám veškeré podklady, které máte k dispozici, včetně obrázků, tabulek a dalších materiálů. Poté nám sdělte svou představu o podobě konečného dokumentu a my Vám uděláme návrh nového reprezentativně vyhlížejícího materiálu.

Potřebuji vyhotovit soudní překlad a nevím co to obnáší. Je po mně vyžadována apostila, o co se jedná?
Probereme s Vámi podrobně postup, vše vysvětlíme a zajistíme potřebné. 

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým zkušených pracovníků Vám rád poradí a navrhne nejlepší řešení Vaší situace.